Mistrovství veteránů (Veteranen Meisterschaft)

Zveřejnili jsme propozice Mistrovství České republiky veteránů sportovní střelby s mezinárodní účastí.

Letošní ročník se dočkal několika změn. Ta hlavní změna spočívá v tom, že všechny discipliny se budou střílet na elektronické terče SIUS. Museli jsme proto přistoupit k určitému omezení počtu disciplin a zrušili jsme střelbu položkových disciplin.

Další změna se týká právě desetimetrových disciplin. Vzduchová puška a vzduchová pistole čtyřicet ran se bude stále střílet ve dvou dnech, ale v sedmi samostatných směnách (v pátek tři směny, v sobotu směny čtyři).

Odkazy na propozice, přihlášky a další informace k 28. ročníku Mezinárodního mistrovství ČR veteránů najdete v rozcestníku MMV na těchto stránkách. Všechny přihlášky doručené elektronickou cestou potvrzujeme na e-mailovou adresu, kterou uvedete v přihlášce. Pokud svoji přihlášku v papírové podobě svěříte České poště a v přihlášce uvedete alespoň číslo svého mobilního telefonu, jsme schopni potvrdit doručení přihlášky krátkou textovou zprávou (SMS) ;o) V každém případě ale preferujeme přihlášení elektronickým formulářem, který najdete v již zmiňovaném rozcestníku MMV. Zaevidování Vaší přihlášky si můžete ověřit v seznamu přihlášených soutěžících, který také naleznete v rozcestníku.

Všem, kteří se srozhodnete Mezinárodního mistrovství veterán? zúčastnit, přejeme pohodovou a bezpečnou cestu do Plzně a těšíme se s vám všemi na viděnou ;o)